Traşlı Polar

Traşlı Polar Kumaş Nedir

Traşlı polar kumaş nedir? Traşlı Polar Kumaş, kumaşın tüylenmesini önlemek amacıyla traşlanması sonucu elde edilen kumaşa traşlı polar denir. İşlem sonucunda polar kumaş tüylenme veya boncuklanma gerçekleştirmez. Traşlı polar ince dokunmuş yapısıyla tüm spor malzemelerinde kullanabilirsiniz. Birden çok renk seçeneği ile stoklarımızda mevcuttur. Traşlı Polar Kumaş yumuşak,sıcak tutan,ve tüysüz polar kumaş olarak bilinmektedir. Traşlı polarların bilinen ürün özelliği sıcak tutma ve sağlamlıklarıdır. Kış aylarında yoğun olarak kullanılmakta olan kıyafetlerde çokça tercih edilmektedir. Kış aylarında açık alanda görev yapmakta olan belediye çalışanları, askeriye personeli ve daha bir çok sektör tarafından kullanılır. Traşlanmış poların bir diğer özelliği vücudu sıcak tutmanın yanında dışarı vücut ısısının çıkmasını da engeller. Traşlı polar üretimimiz istediğiniz ebat ve gramajlarda kısa terminlerle üretilmektedir.

Traşlı Polar Kumaş Fiyatları

Traşlı polar kumaş fiyatları diğer tüm kumaşlarda olduğu gibi kilo olarak satılmaktadır. 180 cm eninde olan kumaşlarımız parça olarak satılmamaktadır. Traşlı Polar Kilo Fiyatları günlük kur üzerinden belirlenmektedir. Polar kumaş fiyatlarını öğrenmek ve en ucuz polar kumaş temini için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Traşlı Polar Kumaş Nerelerde Kullanılır

Kadın, erkek, çocuk her yaşa hitap eden ürünler üretilebilen traşlı polarlar, tekstil sektörününde çokça kullanılır. Traşlı polarların bir yüzü traşlı bir yüzü traşsız şekilde de üretilebilmektedir. Traşlı Polar atkı, bere, eldiven, şapka, şal, battaniye, bebek bataniyesi, oyuncaklarda kullanılır. Ayrıca, ev dekor aksesuarı ve daha bir çok alanda kulanılmaktadır. 30 a yakın renk seçeneği ile siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Lila, krem, orange, siyah, ve bordo renkleri en çok tercih edilen renklerdendir.. Traşlı polar, tek yüzlü ve astarlık şekilde üretilebilmektedir.

Traşlı Polar Kumaş'ın Özellikleri

Traşlı Polar kumaşın özellikleri ve sağlayacağı avantajlar nelerdir? Traşlı polar az kabarık bir yapıya sahiptir. Mukavemeti güçlü yapısıyla kolay deforme olmaz. İstenilen kalınlıkta üretimini gerçekleştirmekteyiz. Üzerinde mikrop barındırma ve bakteri üremesine elverişli değildir. İstenilen renk ve gramajda üretilebilir.Soğuk havayı absorde eder. Kışlık kıyafetlerinizin astarı olarakta kullanılmaktadır. Ayrıca bir baskılı desenli de üretilmektedir. Ütülemek ihtiyacı hissettirmez ve istenilen derecede yıkanabilir. herhangi bir çekme veya renk verme yapmaz. Tiftiklenme yapmaz. Hızlı kuruma özelliğine sahiptir.


Diğer Kumaşlar: Polar Kumaş, Jarse Kumaş


Traşlı polar kumaş kilo fiyatları - Traşlı polar kumaş satın al - Traşlı siyah polar kumaş -  Traşlı polar kumaş metre fiyatları