Astarlık Polar

    Henüz bu kategoride bir ürün bulunmuyor.

Astarlık Polar

Astarlık Polar

Astarlık Polar

Astarlık Polar Kumaş, koltuk takımları, mont, kaban, kışlık kıyafetler, terlik, şapka gibi ürünlerde kullanılır. Astarlık Polar Kumaş yumuşak dokusu, kir tutmayan yapısıyla önemli bir tercih kriteridir. Diğer polar kumaşlara oranla fiyat olarak daha uygundur. Diğer polar kumaşlardan daha ince üretimi tercih edilir. İki yüzü tüysüz polar kumaş olarak bilinmektedir. Astarlık polarlar sağlamlık ve sıcaklık açısından avantaj sağlar. Koltuk takımı astarı olarak, kışlık mont ve kaban astarı olarak yaygın kullanılmaktadır. Mobilya ve ev dekorasyonu ürünlerinde(Abajur vb.) kullanılmaktadır. Astarlı kıyafetlerde çokça tercih edilmektedir. Tıbbi kıyafetlerde de kullanılan astarlık polar vücudu sıcak tutmanın yanında dışarı vucut ısısının çıkmasını da engellemektedir. İstediğiniz ebat ve gramajlarda astarlık polar kumaş ihtiyacınız karşılanabilmektedir. Geniş stok kapasitemizle kısa süre içerisinde teslimi gerçekleştirilir.   Erkek, kadın, genç, yaşlı, çocuk, bebek, her yaşa hitap eden ürünlerde kullanılmaktadır. Polar kumaşçılar arasında en çok satılan ve tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Astarlık polarlar traşlı olarak üretilir. Yeni sezonda 30 renk çeşidi ile müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Siyah, beyaz, krem, gri, lacivert, kırmızı ve mor renkleri en çok tercih edilen renklerdendir.


1.80 m şeklinde üretimi gerçekleştirilir. Parça olarak satışı mevcut değildir. İstisnai durumlar için parça kumaş satın almak için iletişime geçebilirsiniz.

Astarlık Polar Kumaş'ın Özellikleri

Astarlık Polar kumaşın özellikleri ve sağlayacağı avantajlar nedir?


Astarlık polar diğer polarlara nazaran ince bir yapıya sahiptir. Kabarıklık oranı düşüktür. Üretim şekil ve metotlarımızla sağlam yapıya sahiptir ve kolay deforme olmaz. İstenilen incelikte tedarik edilmektedir. Küf, nem gibi çürüme ihtimali olan yerlerde sağlamlığından ötürü kullanımı yaygındır. Renk çeşitliliği ve gramaj olarak üretilmektedir. Soğuk havalarda kıyafetlerinizin astarı olarak sizleri sıcak tutar. Ütü istemez. İstenilen derecede ve devirde yıkamaya uygundur. Boyut olarak çekme veya genişleme gerçeklenmez. Hızlı kurur. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Yazılar: Polar Kumaş,  Traşlı Polar,